Horní menu

Remíza na úvod přípravy

22.2.2020

V prvním přípravném utkání před jarní částí sezóny se střetli suchdolští mladší žáci s Čáslaví. Domácí Čáslav byla určitě favoritem zápasu, ale náš tým posílený o "kolínské suchdoláky" se ukázal být možná těžším soupeřem než domácí očekávali. Ani jeden tým neměl nikoho na střídání, přesto se hrál fotbal ve slušném tempu. Domácí měli územní převahu, drželi více míč a dobře kombinovali, ale jejich koncovka byla dost bezzubá. Suchdol se snažil hrozit hlavně z rychlých přechodů do útoku a tak si i čáslavská obrana zahrála dostatečně. Konečná remíza 3:3 je asi spravedlivým vyjádřením toho, co se na hřišti za 60 minut odehrálo. Více radosti je určitě na naší straně, neboť se jednalo o první zápas po zimní přestávce a všichni zúčastnění podali na své možnosti velmi dobrý a bojovný výkon.

fotogalerie zde...

Čáslav - Suchdol  3:3 (0:1,2:0,1:2) - hráno 3x20 minut