První přátelák pro suchdolský A-dorost

16.2.2020

Suchdol - Poděbrady 1:2 (1:1)

Branka: Aleš Koldinský

Sestava I. poločas: Menšík - Liška, Kaše J., Mareš, Langmajer - Laštovka, Kruliš - Kaše V., Bárta, Koldinský - Benc

Sestava II. poločas: Mach - Liška, Kaše J., Mareš, Dobeš - Laštovka, Tichý Pe. - Fučík, Kruliš, Koldinský - Bárta

Suchdol nezačal zcela nejlépe a prvních několik minut bylo hřiště plné poděbradských hráčů, kteří zatlačili Suchdol před své pokutové území. Postupem času se však suchdolští probrali a každou minutou se zlepšovali. Po půl hodině hry to vyústilo i v úvodní branku. Tichý Pe. vysunul Koldinského, který míč dokázal protlačil pod gólmanem Poděbrad, 1:0. Pár minut na to však Poděbrady srovnaly. Nedůraz a zmatek po rohovém kopu využil jeden z hráčů Poděbrad a uklidil míč do branky, 1:1.

Druhý poločas už nabídl více šancí. Nejprve se předvedl Mach, který včas vyrazil lob na roh. Následně se i na druhé straně předvedl brankář a to proti Bártovi. Ten šel po přihrávce Kruliše sám na bránu, ale gólman reflexivně bodlem jeho ránu srazil na tyč. Další tyč poděbradské branky zněla po ráně Laštovky, který se z dálky opřel do míče, ten se však od břevna a čáry odrazil zpět do hřiště. V samotném závěru se pak Poděbrady dostaly do vedení a to po penaltě, 1:2. Poděbrady mohly ještě jednu branku přidat, ale ránu dokázal vytěsnit na roh pohotovým zákrokem Mach.

Po sympatickém výkonu Suchdola s Poděbrady, které jsou po podzimu druhé v kraji, jsme nakonec v závěru prohráli 1:2.