Ostrá B - Suchdol 3:1 (1:1)

Branka: 38' Martin Biroš

Ostrá: Volejník - Štejnar (71' Kluzáček), Sedlák, Kadeřábek (76' Ghanem), Dejl, Manhart (83' Chramosta), Fingerhut (85' Hradecký), Dozorec (84' Wolf), Knobloch, Bodlák, Těšínský

Suchdol: Čižinský - Gallistl, Volný, Dolejš, Zelenka (46' Laštovka L.) - Herout, Pacák (83' Laštovka D.), Böhm - Zelenka (64' Kruliš M. ml.), Langr, Biroš

Suchdol v neděli čekal výlet do Ostré, kde se hrálo v dorostenecký čas - už v 10:15 hod. Jelikož v sobotu všechny týmy zespoda tabulky vyhrály, se tabulka daleko víc zdramatizovala a rozestupy se zmenšily. Proto chtěl Suchdol v posledním zápase získat alespoň nějaké body. Domácí posilněni o několik hráčů z áčka začali lépe a hned od úvodních minut na těžkém terénu dominovali. Hosté se snažili dobře bránit a využít některý z rychlých přechodů do útoku. I přes velký tlak Ostré a plno jejích střel hlavně ze střední vzdálenosti, šel do vedení jako první Suchdol. Rychlý protiútok vyřešil skvěle Biroš, který i za pomoci teče jednoho z domácích obránců dostal míč do branky, 0:1. Zdálo se, že hosté půjdou do kabin za překvapivého výsledku, ale v poslední možné situaci přetlačil obranu Dozorec a prostrčil míč Čižinskému mezi nohama, 1:1.

V druhé půli se odehrávalo to samé dění. Domácí stále tlačili na hosty. Ti však svůj obraný blok hráli velice dobře, a tak se Ostrá dostávala do šancí spíše po centrech. Když už se blížil závěr zápasu a vypadalo to, že Suchdol přece jen urve alespoň bod, naskočil si hlavou na centrovaný míč Dozorec a po odrazu od tyče se míč dostal do brány, 2:1. Hosté mohli srovnat hned po rozehře, kdy Herout poslal L. Laštovku, ale jeho centr nedokázal dostat do branky Kruliš M. ml.. Domácím ke konci utkání pečetil vítězství Manhart a konečný výsledek byl tak 3:1.

Suchdol si z Ostré nepřivezl ani bod, a tak se na konci podzimní sezóny umístil v tabulce s 19 body na 6. místě. To však v současné době nic neznamená, protože bodový rozdíl mezi 4. a 12. místem jsou pouhé 4 body.