Podzim zakončený domácí výhrou

16.11.2019

Domácí výhrou nad Křincem se starší žáci v  sobotu rozloučili s podzimní částí mistrovské sezóny. V prvním poločase byl domácí tým jednoznačně lepší, přestože inkasoval hned v první minutě po špatné rozehrávce. Zbytek poločasu se však již odehrál na polovině soupeře a ze suchdolského tlaku nakonec vyplynuly šance a góly. Martinové, Králík 2x a Špírek 1x zařídili obrat na poločasových 3:1. Hned v úvodu druhé půle zvýšil Suchdol na 4:1 díky brance Jirky Houdka. Hosté se pak přeci jen více osmělili a začali hrát více dopředu. Gól však znovu vstřelili domácí, když se premiérově ve starších žácích trefil Štěpán Petrus. Hostům patřil závěr utkání, ve kterém dvěma góly zkorigovali výsledek na konečných 5:3.

Po podzimu tak patří našemu týmu 8.místo v tabulce krajské I.A třídy.

fotogalerie zde...

Suchdol - Křinec  5:3 (3:1)

Branky Suchdola : 13' 27' Martin Králík, 21' Martin Špírek, 37' Jirka Houdek, 52' Štěpán Petrus

Asistence : M.Králík 2, O.Karásek 2, J.Houdek 1

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Sofie Davídková, Tomáš Havránek, Jirka Houdek, Ondra Karásek, Martin Králík, Filip Langr, Dominik Laštovka, Jindra Mareš, Štěpán Petrus, Adéla Sikáčková, Martin Špírek