Domácí výhru zařídil dorostenec Michal Kruliš

Suchdol - Pátek 1:0 (0:0)

Branka: 86' Michal Kruliš ml.

Suchdol: Čižinský - Dolejš, Volný, Kruliš M., Zelenka - Herout, Böhm, Pacák - Zelený (78' Kruliš M. ml.), Langr (87' Gallistl), Laštovka L.

Pátek: Kmoch - Jirásek, Bulíř, Mašinda, Kalina, Zumr, Hojsák, Stibor, Bartheldy (65' Petráň), Ryšánek, Billý

Domácí nezačali vůbec dobře. Už v 1' namazal Volný útočníkovi z Pátku, ale ten však nedokázal zakončit. Celý úvod zápasu se odehrával v poměrně stejném duchu. Suchdolští hráči i fanoušci mohli děkovat zejména Čižinskému, který měl práce víc než dost. Domácí byli velice nepřesní a hosté toho nedokázali využít. Postupem času se hra srovnala a i Suchdol začal více držet míč. Přesto první poločas moc fotbalovosti nenabídl, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas už byl daleko bojovnější. Hřiště bylo postupem času čím dál víc rozbité, a tak se nedal čekat žádný krásný kombinační fotbal. Čižinský ještě ze začátku druhé půle zlikvidoval samostatný nájezd. Pak už se i domácí osmělili a dostávali do šancí. Zejména po pravé straně, kde větral obranu Laštovka, ale ve finální fázi tomu vždy něco chybělo. Zhruba v 70' se míč odrazil na vápno, kde se do něho opřel Böhm, ale jeho střela skončila pouze na tyči. V samotném závěru už na Laštovku zívala prázdná branka, ale on se rozhodl ještě přihrávat a obrana Pátku si s celou situací poradila. Když už se zdálo, že o druhém bodu rozhodnou penalty, tak se do míče za vápnem opřel Kruliš M. ml. a trefil nádherou šibenici, 1:0! Chvíli na to, se hostům podařilo skóre srovnat, ale jejich radost přerušil pomezní rozhodčí se zdviženým praporkem. Domácí tak už od vítězství dělilo jen posledních pár minut. Zápas skončil šťastným vítězstvím domácích a připsáním důležitých 3 bodů do tabulky.