Suchdol - Kněžice 3:1 (1:0)

Branky: 38' Michal Kruliš, 54' Lukáš Laštovka, 56' Martin Biroš

Suchdol: Čižinský - Zelený, Volný, Kruliš, Zelenka - Herout, Pacák, Böhm - Laštovka L., Langr, Biroš

Kněžice: Pohořal - Živnůstka, Hradečný (67' Michl), Dufek (46' Šorm), Sedláček R., Sedláček J., Šefara, Novák, Jelínek (46' Tichý), Brzák, Kalužík

Domácí doma přivítali poslední Kněžice a plný bodový zisk byl tak povinností. První poločas Suchdol držel míč. Kombinoval, ale přesto první vážnější šanci měli hosté, když ze strany nedokázali přesně zakončit. Tak hráli domácí. Kněžice v hustém bloku odolávaly, ale v 38' z dálky napřáhl Kruliš jehož rána před gólmanem zaplavala. Pohořal ji nedokázal lépe vyrazit a míč skončil až v síti, 1:0. Do poločasu to mohlo být 2:0. Biroš dostal krásný míč za obranu, dokázal udělat kličku brankáři a ten ho fauloval. K penaltě se postavil Pacák, ale svou ránu namířil pouze do tyče.

Druhý poločas se rozhodl během 15 minut. Suchdol měl do něj dobrý vstup a po několika minutách dokázal rozvlnit síť Laštovka, 2:0. O 2' později se k míči dostal Langr, který ho z poloviny hřiště nahrál Heroutovi. Ten však trefil jen brankáře, ale z následné dorážky se nemýlil Biroš, 3:0. Na 4:0 mohl z penalty opět zvýšit Pacák. Tentokrát ale míč poslal vedle pravé tyče, a tak se stav neměnil. V další šanci se ocitl Langr, ale z úrovně penalty napálil míč do brankáře. V samotném závěru se povedlo hostům snížit. Nedůrazu před vápnem využil Šefara, kterého nechal projet Kruliš a jeho vyražený pokus Čižinským si do branky nešťastně srazil Zelenka, 3:1. Hostům jakoby to vlilo energii do žil a hned z další akce byli blízko dramatu, ale míč skončil pouze na tyči. Domácí tak i přes dvě neproměněné penalty splnili povinnost bodů.