Čtyřgólová výhra nad Radimí

2.11.2019

V sobotní dohrávce 5.kola I.A třídy potvdil Suchdol roli mírného favorita a porazil na domácím hřišti Radim 4:0. Utkání nebylo tak jednoznačné, jak by se podle výsledku mohla zdát. Domácí měli dobrý vstup do zápasu a ryhle se dostali do dvoubrankového vedení zásluhou Jirky Houdka a Martina Špírka. Postupem času se hra vyrovnala a ve druhém poločase už byla v některých úsecích hry Radim více na míči než Suchdol. Naštěstí to hostům dopředu moc nešlo a nedokázali se prosadit přes naší obranu. Klid do suchdolských řad vnesl až Ondra Karásek, který dokázal během 6 minut dvakrát z poloviny útéct hostujícím obráncům a gólově zakončit. Suchdol tak nakonec dokráčel k pohodovému vítězství 4:0.