V Bratčicích jasná záležitost

27.10.2019

Jasnou výhru 11:1 si připsali naši mladší žáci v nedělním zápase v Bratčicích. Suchdol dominoval celému zápasu, ale zejména v první půli měl velké problémy se zakončením. To spolu s výborně chytajícím domácím gólmanem znamenalo poločasové vedení "jen" 3:0. V druhém poločase suchdolští střelci přeci jen trochu zpřesnili mušku a nakonec Bratčicím nasázeli celkem 11 gólů.

fotogalerie zde...

Bratčice - Suchdol  1:11 (0:3)

Branky : 10' 26' 46' 47' Ondra Karásek, 4' 60' Štěpán Viktora, 55' 57' Rosťa Loužil, 33' Zuzka Hýblová, 50' Dominik Laštovka, 52' Dan Lovětínský

Asistence : F.Langr 2, O.Karásek 2, Š.Viktora 1, J.Jaroš 1, D.Laštovka 1, M.Bečan 1, R.Loužil 1