3 body z Milovic

26.10.2019

3 body vybojovali tuto sobotu naši starší žáci v Milovicích, když porazili domácí tým 4:2. Houževnatí domácí začali proti fyzicky zdatnějšímu soupeři nebojácně a dokonce se ujali vedení. Suchdol se rozjížděl pomaleji, možná z důvodu předzápasové představy jednoduché výhry. Postupem času se však náš tým začal přeci jen prosazovat a ještě do poločasu otočil na 3:1. Když v úvodu druhé půle završil Martin Králík svůj hattrick a zvýšil na 4:1, bylo celkem hotovo. Milovice ještě dokázali z penalty snížit, ale víc už nezvládli. Nejvíce nám zatrnulo čtvrthodiny před koncem, kdy musel po faulu nucené vystřídat Martin Králík s podezřením na zlomeninu ruky (naštěstí se podezření nakonec nepotvdilo). Závěr zápasu Suchdol zvládl i bez kapitána a veze si z Milovic výhru 4:2.

Milovice - Suchdol 2:4 (1:3)

Branky Suchdola : 15' 21' 36' Martin Králík, 27' Sofie Davídková

Asistence : M.Oliva 1, A.Knický 1

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Sofie Davídková, JIrka Houdek, Zuzka Hýblová, Ondra Karásek, Adam Knický, Martin Králík, Filip Langr, Dominik Laštovka, Jindra Mareš, Matěj Oliva, Štěpán Petrus, Martin Špírek