Suchdol „B“ (Ratboř) – Záboří nad Labem 10:1 (6:1)

Branky:
10., 38. a 50. Kohoutek Šimon, 14., 42. a 65. Jan Benc, 20. Kruliš Michal, 45. Tichý Petr, 60. Koten Matěj, 88. Semerák David

Sestava:
1. poločas – Fafejta Štěpán, Liška Vojtěch, Novotný Matěj, Dobeš Ruben, Král Ivan, Fučík David, Benc Jan (K), Kruliš Michal, Kropáček David, Kohoutek Šimon, Koten Matěj
Střídají – Kvěch Richard, Bělohlávek Tadeáš, Semerák David, Tichý Petr, Tichý Dominik, Koldinský Aleš

2. poločas – Koldinský Aleš, Liška Vojtěch, Novotný Matěj, Dobeš Ruben, Král Ivan, Fučík David, Benc Jan (K), Tichý Petr, Kropáček David, Koten Matěj, Kohoutek Šimon
Střídají – Kvěch Richard, Bělohlávek Tadeáš, Semerák David, Fafejta Štěpán, Tichý Dominik

V tréninkovém tempu jsme dokázali zvítězit nad soupeřem ze Záboří n/L. Hned v 10. minutě dává náš první gól Šimon Kohoutek. Ve 14. minutě zahrává roh Matěj Novotný, který našel Honzu Bence a ten hlavou zvyšuje na 2:0. V 15. minutě po centru Davida Fučíka neproměňuje 100% šanci David Kropáček, hosté se následným odkopem dostávají do našeho velkého vápna, kde je po zákroku Matěje Novotného nařízená penalta, tu hosté proměňují a snižují na 2:1. Ve 20. minutě zahrává Matěj Novotný rohový kop, kterým nachází Michala Kruliše a ten hlavou zvyšuje na 3:1. Ve 23. minutě putuje míč po ose Dobeš – Liška – Koten, který ve výhodné šanci neproměňuje. Ve 28. minutě krásnou střelu Petra Tichého, která mířila do šibenice, výborným zákrokem vyráží na rohový kop hostující brankář. Ve 38. minutě Petr Tichý přihrává Šimonovi Kohoutkovi, který navyšuje skóre na 4:1. Ve 42. minutě tvrdou střelou zvyšuje Jan Benc na 5:1. Poslední branku prvního poločasu střílí ve 45. minutě Petr Tichý. Do kabin odcházíme za stavu 6:1.
Ve druhém poločase do branky nastupuje Aleš Koldinský, Štěpán Fafejta se posouvá do útoku. Michal Kruliš zůstal na lavičce náhradníků. Hned v 50. minutě po rohovém kopu Matěje Novotného Šimon Kohoutek zvyšuje hlavou na 7:1. V 55. minutě centruje David Kropáček na Petra Tichého, jeho střelu hostující brankář vyrazil k dobíhajícímu Davidovi Fučíkovi, který pálí nad branku. V 57. minutě neproměnil svou šanci ani David Kropáček. Po centru Petra Tichého zvyšuje hlavou Matěj Koten již na 8:1. V 65. minutě Matěj Koten svým centrem nachází Jana Bence, který tak svým hattrickem zvyšuje na 9:1. V 80. minutě ofenzivně naladěný Ruben Dobeš střílí těsně vedle. V 83. minutě prošel Ruben Dobeš přes tři hostující hráče, bohužel jeho střelu vyrazil hostující gólman na roh. V 88. minutě zakončil dnešní přestřelku David Semerák, který upravil konečné skóre na 10:1. V poslední minutě vidíme ještě šanci Rubena Dobeše, jehož střelu z vápna hostující brankář vyrazil.