Důležité bodyDatum konání:
20.10.2019

Suchdol - Býchory 3:1 (1:0)

Branky: 43' Jan Zelený, 77' Jiří Oberreiter (P), 88' Martin Biroš

Suchdol: Čižinský - Dolejš, Volný, Kruliš M., Zelenka - Herout (86' Gallistl), Pacák, Böhm - Zelený (71' Oberreiter J.), Langr, Biroš

Býchory: Heres - Chlumský, Hanuš, Chvalovský, Kulich, Teplý, Vyhnánek A. (46' Pěkný), Kedršt, Jirkovský, Lev, Vyhnánek J.

Suchdol doma přivítal Býchory - dalšího nováčka soutěže - a po předchozí výhře ve Třech Dvorech, chtěl doma potvrdit další vítězství. Do vedení však mohli jít jako první hosté. Nejprve po chybě Volného se hnal na branku Chvalovský, ale Volný chybu napravil a o míč ho obral. O pár minut později stejnou chybu předvedl i druhý ze stoperů Kruliš, ale pokus Lva vychytal Čižinský. V další šanci se objevil hostující Vyhnánek A., který byl hodně aktivní na pravé straně a často zaměstnával Zelenku. Zpoza vápna pálil na zadní tyč, ale Čižinský byl proti a jeho střelu zvládl vyrazit do bezpečí. A tak se do šancí začal dostávat i domácí celek. Po centru Böhma se ke střele dostal Biroš, ale brankář hostí byl připraven. Těsně před odchodem do šatny Biroš dokázal vybojovat míč u vápna soupeře a svou přihrávkou našel osamoceného Zeleného, který tváří tvář brankáři zachoval chladnou hlavu a střelou po zemi podél brankáře rozjásal domácí publikum, 1:0.

Druhý poločas už nebyl od hostů tak útočný. Domácí začali lépe bránit a nepouštěli Býchory do velkých šancí. Často se jednalo spíše o boj o střed hřiště. S brankami se roztrhl pytel až v samotném závěru. Nejprve po narážečce mezi Pacákem a Langrem, byl první jmenovaný faulovaný v pokutovém území a rozhodčí odpískal pokutový kop. K němu se postavil Oberreiter a svým prvním gólem v dresu Suchdola zvýšil na 2:0. Na 3:0 mohl přidat Biroš. Nejprve Oberreiter dohrál akci, obešel i brankáře, ale byl moc z úhlu, míč vrátil na vápno Birošovi, ten však ideální moment prováhal, a tak balón po několika odrazech skončil až v náručí brankáře. Gólu se dočkali i hosté. Vyhnánek J. odcentroval, míč proskákal celým vápnem až ke Kedrštovi, který ho uklidil pod břevno, 2:1. Závěrečnou trefu a pojistku domácí výhry přidal Biroš, který po přihrávce od Oberreitera běžel od půlky sám na branku. Situaci vyřešil ideálně a podél brankáře poslal míč do branky, 3:1.

 

Fotogalerie zde...