Rozhodl první poločas

13.10.2019

V neděli po poledni za krásného počasí sehráli naši starší žáci zápas s Vyžlovkou na hřišti v Nučicích. O výsledku rozhodla již první půle, kdy domácí využili nedůrazu suchdolské obrany a šli do tříbrankového vedení. Poločasová promluva trenéra přinesla své ovoce, náš tým se zlepšil a hra se odehrávala více na polovině domácích. Tlak přinesl také snížení, když se po krásné přihrávce M.Králíka trefil Jirka Houdek. Další šance využity nebyly, naopak domácí dokázali proměnit jeden ze svých brejků a opět odskočili na rozdíl tří branek. Výsledkem 4:1 nakonec zápas skončil. Suchdol tak bohužel opět prohrál s "hratelným soupeřem" hlavně díky nezvládnutému prvnímu poločasu. Tak snad příště....