Podcenění soupeře stálo Suchdol body

29.9.2019

Jestřábí Lhota - Suchdol 3:1 (1:0)

Branka: 70' David Bárta

Jestřábí Lhota: Vršťala - Kopecký, Kostelecký, Hojda, Dvořák, Věříš J., Robovský, Fejt, Věříš F., Topinka (28' Nouzák), Čižinský (72' Rezler)

Suchdol: Tůma - Liška, Kaše J., Mareš, Hampl, Laštovka, Gallistl, Kohoutek (58' Koten), Koldinský (46' Langmajer), Kruliš, Bárta

Suchdolští dorostenci zavítali v neděli na půdu poslední Jestřábky, která do teď neměla ani bod, a tak se čekal jednoznačný průběh. Začátek zápasu tomu i nasvědčoval. Šancí sice bylo po málu, ale když už, tak to bylo před brankou domácích. Ledová sprcha však přišla těsně před odchodem do kabin, kdy se k odraženému míči dostal Fejt a napálil ho do branky, 1:0.

Suchdol do druhé půle vstoupil stejně jako do první. Ale po několika minutách byl za svůj laxní přístup znovu potrestán. Nákop za obranu netrefil Mareš a Věříš F. zvýšil na, 2:0. Suchdol po zbytek zápasu zamáčkl soupeře na jejich polovinu, ale jednalo se spíše o festival neproměněných šancí a s přibývajícím časem o čím dál větší křeč. Naději dokázal vykřesat Bárta, který snížil na 2:1, ale to bylo bohužel ze strany hostí vše. Domácí pak v samotném závěru přidali ještě jednu branku. Po chybné rozehrávce v obraně potrestal hosty Věříš J., a tak domácí mohli slavit první letošní body. Suchdol na místo toho, aby dotáhl čelo tabulky, tak zaváhal.