Čáslav B - Suchdol 0:2 (0:0)

Branky: 50' Michal Kruliš, 73' David Bárta

Čáslav B: Tlustý J. - Vondra (46' Moc), Růžek (63' Zoul), Vokoun (46' Kocprd), Titze (57' Gonda), Tlustý T., Hájek, Kotrba, Kvaček (57' Houfek), Klepáč  (46' Dostál), Hlavinka

Suchdol: Valeš - Liška, Kaše J., Mareš, Hampl, Laštovka, Gallistl, Langmajer (62' Kohoutek), Koldinský (46' Benc), Kruliš, Bárta (72' Kaše V.)

Suchdol se v sobotu odpoledne představil na půdě Čáslavi. Hosté začali velice dobře. Hned od úvodních minut se tlačili dopředu, ale chyběla jim přesná finální část. Největší šanci v prvním poločase měl Bárta, který si skvěle ve vápně pokryl míč, položil si i brankáře, ale v tom za nepochopení všech hru přerušil sudí a Čáslav rozehrávala „faul“.

Druhý poločas začal stejně jako první. Suchdol zatlačil soupeře na jeho polovinu a nakonec z toho vzešla i úvodní trefa. Kruliš si pohrál s trojicí obránců a svou levou nohou nedal zpoza vápna brankáři šanci, 0:1. Suchdol se v zápase radoval i podruhé. Bárta zvedl hlavu a přeloboval brankáře domácích, 0:2! Suchdol tak odjel z Čáslavi s plným bodovým ziskem.