První mistrovské vítězství spojenců Suchdol/Ratboř

Louňovice - Suchdol/Ratboř 0:2 (0:1)

Branky: 32' Aleš Koldinský, 67' Jakub Mareš

Louňovice: Exner - Čákora, Novotný, Janda, Suda, Radoň, Klímek Ji., Klímek Ja., Fišer, Tran, Tabášek

Suchdol/Ratboř: Fafejta - Benc, Dobeš, Bak, Kohoutek, Koldinský, Mareš, Králík, Kropáček, Kruliš, Liška

Z prvního mistrovského utkání v Louňovicích si spojenci Suchdola s Ratboří odváží první 3 body. Po opatrné desetiminutovce se k první střele odhodlal Benc a vyzkoušel domácího brankáře. Během dalších dvou minut po hrubé chybě naší stoperské dvojice zlikvidoval střelu domácích Fafejta. Hosté začali mít pomalu územní převahu, která vyústila v jasnou gólovou situaci. Bohužel tuto šanci Koldinský nevyužil a následnou dorážku Kruliš nezvládl. Ve 32' dal první branku Koldinský, 0:1. Krásnou střelou z voleje, která mířila nad branku, se prezentoval Kruliš. Domácí se dostali pod tlak. Před koncem poločasu se krásnou střelou blýskl Pa.Tichý, ale domácí brankář včas zasáhl. Po prvním poločase jsme odešli spokojeně do kabin.

Po rozpačitém úvodu druhého poločasu domácí nakopávali dlouhé balóny dopředu. Suchdolští borci začínali mít s těmito míči problémy a z toho pramenila chyba, kterou bravurně chytil Fafejta a připsal si další úspěšně zlikvidovanou šanci domácích. Hosté se postupně dostali do hry a vytvořili si šance. V 67' Kruliš nádherným centrem do ulice vyzval Mareše, který s přehledem zavěsil, 0:2. Trestný kop Kruliše mířil nad bránu. V 70' Fafejta domácím opět zlikvidoval tutovku. Suchdol více územní převahu využít nedokázal a spokojeně odjížděl domů se třemi body.