24.8.2019

Suchdol - Pečky 0:6 (0:3)

Suchdol: Valeš - Liška, Gallistl, Kaše J.,Langmajer (41' Marhan), Tichý Pe., Laštovka (77' Koten), Kruliš, Kohoutek (61' Tichý Pa.), Koldinský (46' Bárta), Mareš (77' Kaše V.)

Pečky: Cmár - Holub, Helák (53' Müller), Novák, Švára, Bydlák, Pikner (67' Marek), Zborník (77' Němec), Vavák, Sosvor, Soukup

Domácí dorostenci ze Suchdola přivítali v prvním kole loňské vítěze z Peček. Oběma celkům žádní hráči ročníkově neskončili ba naopak oba posílily. Od začátku utkání byl na hřišti pouze jeden tým. Suchdolu se nedařilo srovnat řady a Pečky si tak na hřišti dělaly to, co chtěly a na výsledku to bylo znát. Do kabin se šlo o poločase za stavu 0:3.

Na místo toho, aby se ve druhé půli domácí zvedli a pokusili se s výsledkem něco udělat, tak mohli několikrát inkasovat, ale jen díky zásluze Valeše, který se musel hodně ohánět na brankové čáře, tomu tak nebylo. Přesto Pečky do konce zápasu zvládly přidat tři branky jako v prvním poločase a odvést si tak ze Suchdola všechny body za výhru 0:6.