Na Zruč jsme nestačili

9.6.2019

První půle byla herně vyrovnaná, soupeř dokázal využít naší trochu prostupnější obrany a těžil zejména z rychlých přechodů do útoku. Díky tomu vedla Zruč v poločase 3:1. Druhá půle pro nás byla lepší výsledkově ale ne herně. Jen díky Vojtovi v bráně a nemohoucnosti hostujících útočníků v koncovce, vyhráli hosté v Suchdole "jenom" 4:2. Na obranu domácích je nutné poznamenat, že soupeř měl k dispozici fyzicky vyspělejší tým tvořený hlavně hráči ročníku 2006, což je prostě na hřišti znát. Přesto za právě uplynulou sezónu zaslouží suchdolský tým mladších žáků velkou pochvalu, jak se s ní dokázal, s relativně úzkým a mladým kádrem, popasovat.