1 výhra v Hlízově

4.5.2019

V sobotu dopoledne jsme sehráli další mistrovský turnaj, tentokrát v Hlízově.

Soupeřem nám byl tým  z Bratčic a domácí tým z Hlízova.

První zápas proti týmu z Bratčic nebyl vůbec špatný. První poločas se nám vydařil, dokonce jsme soupeře i přehrávali, jen góly chyběli.

Druhý poločas se již projevila fyzická zdatnost a zkušenost hráčů Bratčic a tým zaslouženě vyhrál.

Druhý zápas byl zcela v naši režii. Mužstvo Hlízova nic nepředvedlo. Naše obrana v čele se Zuzkou a Rosťou lehce prokoukla jednoduchou hru soupeře a zaslouženě nedostala za celý zápas branku. Výborně se zastřeloval náš mladý útočník Šimon Valko, kterému bohužel nebyla branka souzena.Zasloužené vítězství.

Sestava v brance : Dan Lovětínský

v poli: Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil,Tomáš Loužil,Šimon Valko,František Kohoutek,Milan Bečán, Jakub Šebelka

naše branky: Rosťa Loužil - 3x,Milan Bečán 2x,Tomáš Loužil, Jakub Šebelka,Zuzka Hýblová