Křesetice

18.5.2019

V sobotu dopoledne zavítala starší přípravka na další mistrovský turnaj do Křesetic.

Soupeřem našich fotballistů bylo sympatické mužstvo domácích Křesetic a dívky z Čáslavi.

První zápas proti dívkám z Čáslavi se nám moc nevydařil, hlavně 1.poločas byli holky ve všech dovednostech lepší. Přece jenom byla znát fyzická převaha Čáslavi. Přesto jsme dokázali druhý poločas hru trochu vyrovnat. Za druhý poločas pochvala.

Druhý zápas proti sympatickému týmu z Křesetic jsme herně i vysledkově zvládli. Zde zase naopak byla znát fyzická převaha našeho týmu. Pochvalu si zaslouží všichni hráči na hřišti a to jak náš tým, tak i mladý tým Křesetic.

Díky všem

Sestava v brance: Lukáš Vele, Jakub Šebelka

v poli: Rosťa Loužil,Tomáš Loužil, Milan Bečán, Štěpán Viktora, Adam Melcer,David Procházka, Šimon Valko

naše branky: Štěpán Viktora 5x, Rosťa Loužil 4x,Milan Bečán 3x,Šimon Valko,Jakub Šebelka