Sedlec - Suchdol 0:2 (0:1)

Branky: 10' a 72' Jan Herout

Sedlec: Rybák - Vavřina (46' Vokoun), Kožnar, Fitzbauer (35' Průša), Kořínek, Poul, Jiráň (46' Mrštík Pe), Mrštík Pa., Kolda, Svoboda, Kubec (70' Culek)

Suchdol: Čižinský - Procházka, Volný, Dolejš, Zelenka - Herout (81' Gallistl) - Laštovka L., Böhm, Pacák (72' Zelený), Biroš - Langr (87' Laštovka D.)

Suchdol čekal výlet do Sedlic, kde se hraje velice nepříjemný a důrazný fotbal. Od začátku zápasu tomuto domácí nedostáli a hosté měli až překvapivě mnoho volného prostoru, který se snažili kombinací využít. Už po pár minutách se mohl Suchdol poprvé radovat. Böhm zatáhl míč po lajně a na servíroval ho přízemním centrem před branku, kde mířil do prázdné branky Pacák, ale těsně před ním stihl zasáhnout obránce a odkopnout míč na roh. V 10' ale už hosté slavili. Herout se ujal přímého kopu a svým střeleckým pokusem, který bych nazval banán, zapadl míč doprostřed branky pod břevno, 0:1! Chvilku na to se individuálně uvolnil Biroš, ale jeho rána letěla těsně vedle tyče. Hosté se pak trošku zatáhli a dali hned domácím dvě šance na srovnání, ale vždy byl skvěle připraven Čižinský. Zbytek poločasu už hráli pouze hosté, kteří zamáčkli soupeře na vlastní polovinu a snažili se najít skulinku, kterou by překonali obranu.

Do druhé půle vstoupil Suchdol opět aktivněji, ale ve finální fázi jim vždy chybělo trošku štěstíčka a nebo přesnosti. Langr se pokusil nachytat od půlky brankáře, ale ten se stihl vrátit a vyrazit míč na roh. Nakonec se hosté radovali podruhé, když po akci z pravé strany dostal míč ve vápně Herout a svou tvrdou ranou podél brankáře upravil stav utkání na 0:2! Domácí se už do žádné tutové šance nedostali a suchdolští tak v klidu dohráli utkání a připsali si po hezkém kombinačním výkonu další tři body do tabulky.