Suchdol - Nové Dvory 3:1 (1:1)

Branky: 45' Petr Dolejš, 60' Jakub Langr (P), 64' Tomáš Böhm

Suchdol: Čižinský - Procházka, Volný, Dolejš, Zelenka - Herout - Zelený J. (59' Laštovka L.), Böhm, Pacák (85' Gallistl), Biroš - Langr (86' Langmajer)

Nové Dvory: Neprášek - Hruška (70' Melša), Dastych, Nytra, Veselá, Kokeš, Vohnický, Rejthárek, Žaloudek, Zelený L., Marek

Suchdol se chtěl po špatném výkonu v Paběnicích rychle oklepat a vrátit zpět na vítěznou vlnu. K tomu měl ideální příležitost, když k němu na trávník přijely Nové Dvory, které nemají aktuálně ideální formu. Domácí začali lépe a rozjásat publikum mohl Herout, ale Neprášek stihl míč vyrazit konečky prstů na roh. Hosté hrozili pouze ze standardních situací a po jedné z nich se dostali do vedení. Domácí nedokázali odkopnout balón do bezpečí a hosté na třikrát a se štěstím teče Dolejše dostali míč za záda Čižinského, 0:1. Suchdolští hráči chtěli rychle odpovědět. Opět se do šance dostal Herout, Zelený J. mu přiťukl míč na hranici vápna, první jmenovaný však pálil nad. Do podobné situace se o pár minut později dostal Böhm, ale míč se mu svezl a on ho poslal mimo branku. Domácí se přece jen dočkali Po rozehraném rohu na krátko dostal míč do vápna Biroš a jeho nabídku těsně před brankářem tečoval  podrážkou Dolejš, tím na poslední chvíli změnil trajektorii míče, 1:1. Dolejš mohl být hrdinou prvního poločasu a uzavřít tak „hattrick“, ale jeho hlavička po rohovém kopu letěla nad.

Druhý poločas na dešti neubral, přesto si domácí s těžkým terénem dokázali poradit lépe. Zelený J., který dostal dnes příležitost od prvním minut se mohl odvděčit gólem. Po skvělé individuální akci a střele na zadní tyč mu ale v cestě stál Neprášek. V 59' Zelený J. opustil hřiště a na jeho místo nastoupil L. Laštovka. Hned prvním kontaktem s míčem si ho přebral do běhu a ve vápně sice dokázal zakončit do tyče, ale byl u toho podražen a rozhodčí nařídil pokutový kop. Balón si vzal Langr a nekompromisně proměnil, 2:1. Pár minut na to se opět L. Laštovka prosmýkl až k centru, na který si naběhl Böhm a tvrdou ranou pod břevno nedal brankáři hostí šanci, 3:1. Domácí už se zbytek zápasu snažili dohrát s míčem na vlastních kopačkách a připsat si tak další body do tabulky. V závěru ještě nedovolil snížit hostům skvělým zákrokem Čižinský a domácí se tak mohli radovat ze zisku všech bodů.