Zvládnutá dohrávkaDatum konání:
8.5.2019

Suchdol - Čáslav B  1:0 (1:0)

B : 38' Bárta

 Sestava Suchdola : Valeš - Hampl, Kaše J., Gallistl, Laštovka, Langmajer, Kohoutek (68' Marhan), Kaše V., Bárta, Mommers (82' Koldinský), Pekař

 

Suchdolský dorost v týdnu o volnu dohrával odložený zápas s Čáslaví „B“. Zápas byl vyrovnaný, Čáslav se sice více snažila držet míč, ale vždy ztroskotala na dobře hrající obraně domácích, ti se naopak na druhé straně dostávali do šancí. V první z nich byl V. Kaše, který postupoval ze strany a jeho ránu brankář dokázal vyrazit, další domácí šanci měl opět V. Kaše, po přistrčení míče ve vápně od Gallistla, ale znovu pálil do dobře postaveného brankáře. Před poločasem se domácí přece jen dočkali, když stoper hostů poslal špatnou malou domů, kterou vystihl V. Kaše, přihrál Bártovi a ten svou tvrdou ranou na zadní tyč otevřel skóre zápasu 1:0. Hosté ještě mohli odpovědět, když míč propadl za obranu, ale útočník hostů pálil vysoko nad. A když v další šanci reflexivně vytáhl míč z branky Valeš, šlo se do kabin za brankového vedení domácích.

V druhé půli se takřka nic nezměnilo, hosté se snažili tvořit, ale dnes to přes stoperskou dvojici Hampl – J. Kaše prostě nešlo. Naopak na druhé straně mohl zvýšit Bárta, když se po kombinaci s Pekařem hnal na branku, ale jen těsně minul. Do další šance se po rohovém kopu k hlavičce dostal Pekař, ale brankář byl připraven. V samotném závěru znovu vystihl nedůraznou malou domu V. Kaše, ale brankář stačil vyběhnout a střídajícímu Koldinskému chyběl k zakončení krok a tak tedy suchdolští doma zvládli uhrát těsnou výhru 1:0.