5.5.2019

AFK Pečky - Suchdol 3:0 (2:0)

AFK Pečky: Cmár - Bydlák, Sosvor (64' Helák), Pikner, Kašpárek, Soukup, Švára, Novák, Marek (54' Zborník), Holub, Buřič

Suchdol: Menšík - Mommers, Hampl, Kaše J. (64' Plaček), Koten, Laštovka, Pekař, Gallistl, Bárta, Kaše V., Kohoutek (70' Koldinský)

Osmý Suchdol přijel na půdu prvních Peček se snahou je potrápit, ale domácím to hodně ulehčil Menšík, když mu míč vypadl a dobíhající útočník uklidil do prázdné branky, 1:0. Domácí se celý zápas snažili držet míč na svých kopačkách a pomalu se dostávali před branku soupeře. Ti zvládli odolávat až do 37', kdy po střele z dálky dokázali Pečky zvýšit na 2:0. Suchdol mohl ještě do poločasu zareagovat, ale ani Bárta ani Pekař neprostřelili domácího brankáře.

Druhý poločas se už vyrovnal, když oba týmy prostřídaly. Přesto ale domácí přidali třetí gól, když zpoza vápna vyslali střelu, která skončila za zády Menšíka, 3:0. Hosté měli několik šancí alespoň na snížení výsledku, ale bohužel nedokázali prostřelit Cmára a odjížděli tak domů bez bodu.