Nečekaně vysoká výhra

5.5.2019

Nečekaně vysokého, ale naprosto zaslouženého vítězství dosáhli suchdolští mladší žáci tuto neděli, když si na domácím hřišti vyšlápli na soupeře z Uhlířských Janovic. Velkou posilou pro tento zápas se ukázal být Vašek Plaček, který vstřelil 5 branek k nimž přidal ještě 3 asistence. Střelecky mu dobře sekundoval Ondra Karásek, který i přes neproměnněnou penaltu dosáhl na svůj druhý jarní hattrick. Pochvala za předvedený výkon v tomto zápase však patří všem našim hráčům - jen tak dál.

fotogalerie zde...

Suchdol - Uh.Janovice  9:4 (5:2)

Branky : 2' 25' 29' 46' 57' Vašek Plaček, 11' 30' 54' Ondra Karásek, 42' Štěpán Viktora

Asistence : V.Plaček 3, V.Hýbl 2, O.Karásek 1, Z.Hýblová 1, T.Loužil 1