Vítězný turnaj

27.4.2019

Sobotní dopoledne sehrála naše starší přípravka mistrovský turnaj na domácím  hřišti.

Soupeřem našich fotbalistů bylo mužstvo z Močovic a také mladí fotbalisté z Bratčic.

První zápas proti Bratčicím jsme kupodivu nezaspali začátek a hráli od prvního okamžiku. Utkání bylo vyrovnané, spousta nádherných fotbalových akcí, samozřejmě  i chybiček. Oba poločasy jsme s tímto soupeřem zvládli a to jak herně tak i výsledkově. A celé utkání zaslouženě vyhráli.

Druhý zápas proti mužstvu z Močovic jsme zvládli od začátku až do konce. Pěkné individuální výkony všech hráčů, krásné vedení míče,kličky i pohyb byl lepší než v minulých zápasech. Zasloužená výhra.

Gratulace k vítěznému turnaji

Sestava v brance: Dan Lovětínský

v poli: R.Loužil, T.Loužil, Š.Viktora, T.Čureja, F.Kohoutek, J.Šebelka, M.Bečán, D.Procházka, A.Melcer, L.Vele

naše branky: Štěpán Viktora 6x, Milan Bečán 4x, Rosťa Loužil 3x, Adam Melcer