Opět v Janovicích

20.4.2019

Sobotní dopoledne patřilo naši starší přípravce. Opět jsme zavítali do Uhlířských Janovic..

Soupeřem jim tentokrát bylo domácí mužstvo a dívčí celek z Čáslavi.

První utkání proti Čáslavi jsme opět zaspali začátek zápasu. Byli jsme všude pozdě, bez pohybu a dostávali zbytečné góly.

Druhý poločas jsme hru zlepšili a přidali i nějaké branky. Zatímco jsme první poločas jednoznačně prohráli ve druhém jsme již dokázali remizovat. Pochvala za druhý poločas.

Druhý zápas byl od začátku vyrovnaný a to jak herně tak i gólově. Nakonec jsme ve druhém poločase dostali zbytečné branky.

A o dva góly jsme prohráli. Přesto pochvala všem za předvedený výkon. Vynikající turnaj odehrál Milan Bečán. Jen tak dál Milane.

Sestava: v brance: Jakub Šebelka,Štěpán Viktora

v poli: Tomáš Loužil,Rosťa Loužil,Milan Bečán,Tibor Čureja,Adam Melcer,Dan Lovětínský

naše branky: Milan Bečán 4x, Rosťa Loužil 2x,Štěpán Viktora 2x, Adam Melcer 2x,Tibor Čureja 2x,Tomáš Loužil,Dan Lovětínský