Výhra a postup do finálové sedmičky OP

23.4.2019

Přesvědčivou výhrou 7:2 v Chotusicích potvrdili naši mladší žáci svůj postup do finálové sedmičky okresního přeboru. Utkání se hrálo za silného větru a mrholení, takže zápas byl pro oba týmy hodně těžký. Suchdol rozhodl o svém vítězství hlavně výborným vstupem do druhého poločasu, kdy s větrem v zádech dokázal během první desetiminutovky vstřelit 4 branky.  V zápase se hattrickem blýskli hned dva suchdolští střelci : Lukáš "Bodlo" Macků a posila pro tento zápas Martin Králík.

Chotusice - Suchdol  2:7 (1:2)

Branky : 6' 26' 32' Martin Králík, 34' 36' 54' Lukáš Macků, 40' Dominik Laštovka

Asistence : J.Houdek 3, J.Jaroš 2, O.Karásek 1, M.Králík 1

v brance : Vojta Hýbl