Nezvládnutý druhý poločas

21.4.2019

Ani poločasové vedení 2:0 nestačilo našim starším žákům k bodovému zisku na hřišti Strak.První půle vyšla Suchdolu výsledkově výborně. Nejprve náš tým ústál úvodní tlak domácích a poté se dvakrát gólově udeřil po rohových kopech, kdy se prosadili Péťa Marhan a Tomáš Tůma, oba shodně hlavou. Bohužel další šance již náš tým neproměnil. Na rozdíl od první půle, v té druhé už Suchdol úvod nezvládl a mezi 6. a 7. minutou 2x inkasoval. Vyrovnáním povzbuzený domácí tým začal hrát ještě více "do těla" a hosté se jim v tom nedokázali vyrovnat. Úplný zmar pak přišel 7 minut před koncem, kdy rozhodčí odpískal z mého soudu velmi přísný pokutový kop pro domácí. Straky penaltu proměnili a utkání dovedli do vítězného konce.