Prohra v poslední vteřině

14.4.2019

Až gólem v posledních vteřinách zápasu strhli hráči Zruče vítězství na svou stranu a porazili domácí tým Suchdola 4:3. Jasný favorit zápasu, dosud v sezóně neporážená Zruč, měl dobrý vstup do utkání a rychle se ujal vední 2:0. Domácí však tento stav nezlomil a ještě do poločasu dokázali vyrovnat góly Lukáše Macka a Ondry Karáska na 2:2. Druhá půle začala nejprve odvolanou penaltou pro domácí (mladý rozhodčí zápasu se nechal přesvědčit hostujícím trenérem...) a vzápětí z protuútoku dala Zruč na 3:2. O další suchdolské vyrovnání se postaral svou premiérovou trefou Rosťa Loužil. Přestože v celém průběhu zápasu byli hosté dominantnější a měli více šancí, v závěru se za vítězstvím hnali hlavně domácí hráči. To se jim nakonec stalo osudným, když po rohu v poslední minutě jim pláchl přes celé hřiště útočník soupeře a se štěstím dostal míč do suchdolské branky. Prohra 3:4 tak bylo tentokrát pro Suchdol hodně trpká. I přes konečnou prohru je nutné tým pochválit za to, jak se dokázal s těžkým soupeřem popasovat.