„Beton“ nevyšel

6.4.2019

Suchdol přijel na půdu favorizovaných Štítar a hned v první minutě mohl zaskočit domácí Pekař, ale jeho ránu vytěsnil gólman nad. Pak už se hry ujali domácí a byli lepším týmem, hodně drželi míč, ale dlouho si žádnou šanci nevytvořili, měli několik náznaků, ale všechny zmařila dobře hrající suchdolská obrana. Bezbrankový stav se, ale nakonec podařilo domácím zlomit ve 35-minutě, když se domácí Opolzer protáhl přes tři obránce a procpal míč až za záda Valeše. Do poločasu mohl srovnat ještě V.Kaše, ale na jeho střelu byl brankář připraven a tak se šlo do kabin za stavu 1:0

Druhá půle začala stejně opět držením míče domácích a tlakem na hosty, ti se však dobře bránili a postupně se i dostávali více do hry, ale i přesto nakonec inkasovali na 2:0, když po chybě Mareše dokázal obloučkem za záda Valeše skórovat Miškovský. Následně na to už to bylo 3:0 znovu Opolzer se dostal k míči a tvrdou střelou upravil skóre, Valeš si na míč sice sáhl, ale bohužel to nestačilo. Hra se následně i řadou střídání zvolnila, což pomohlo suchdolským, ale bohužel ani Pekař a následně Koten míč za záda brankáře nedostali a tak si domácí udrželi tři body.