Bojovný výkon na body nestačil

7.4.2019

Až posledních deset minut utkání rozhodlo o tom, že naši mladší žáci odjedou z Malína s prázdnou. Do té doby se náš tým držel statečně proti velké fyzické převaze soupeře, který naplno využívá "kutnohorské speciality" o vyjímkách. Suchdol začal zápas nebojácně a hned z první střely na bránu se ujal vedení. Domácí pak náš tým zatlačili, ale dlouho bez gólového efektu - v brance opět výborný Vojta Hýbl. Až minutu před pauzou nepokryli suchdolští zahraný roh soupeře a bylo vyrovnáno. Druhý poločas byl herně vyrovnaný. Na domácí druhý gól dokázal Suchdol vzápětí odpovědět a vyrovnal. Pak však přišla ona kritická desetiminutovka, během které jsme 3x inkasovali a o výsledku bylo rozhodnuto. Gólem z trestňáku v poslední minutě završil Ondra Karásek svůj zápasový hattrick a zároveň zkorigoval výsledek na konečných 5:3.