Doma za tři body

30.3.2019

Suchdol - Církvice 1:0 (0:0)

Branka: 74‘ Martin Biroš

Suchdol: Čižinský - Dolejš, Volný, Procházka, Zelenka - Herout - Laštovka L. (90' Langmajer), Böhm, Pacák (71' Gallistl), Biroš - Langr

Církvice: Foršt - Němec (83' Nývlt), Jungwirth, Vocl, Vraný (67' Netáhlo), Uhlíř, Novák, Palii, Volenec, Protsyk, Kácovský

Suchdol se poprvé na jaře představil doma a zároveň to byl první ostrý zápas na trávě, což bylo místy vidět i na hře. Soupeř nedal domácím žádný míč zadarmo a ti si tak dokázali vypracovat 1 - 2 pološance, ale i tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Po změně stran Suchdol přidal, ale i když bylo stále hodně nepřesností, tak nakonec suchdolští dokázali vsítit branku. L. Laštovka si našel ve vápně Biroše, který naznačil, míč si potáhl a zakončil takřka do prázdné branky, 1:0. Domácí následně mohli přidat i další gól, ale v jasné šanci L. Laštovka pálil vysoko nad. V závěru hosté sice zatlačili domácí na vlastní polovinu, ale nedokázali si vypracovat žádnou tutovku, a tak zápas skončil těsným vítězstvím domácích, 1:0.

Fotogalerie zde...