Z Vrdů vezeme jen bod

30.3.2019

Pouhý jeden bod vybojovali naši starší žáci tento víkend, když nedokázali porazit poslední tým tabulky Vrdy. Suchdol promarnil zejména první půli, kdy byla jeho hra opravdu špatná a odhodlaně hrající domácí tým vycítil šanci na úspěch, zvláště, když se ujal v polovině poločasu vedení. Druhá půle už byla ze suchdolské strany výrazně lepší. Náš tým přidal, zatlačil svého soupeře a hra se odehrávala hlavně na domácí polovině. Gól však stále nepřicházel. Suchdol v zápase dvakrát nastřelil břevno, jednou tyčku ale gól si nakonec vstřelil soupeř sám. 2 minuty před koncem si domácí obrána srazila střelu V.Plačka do vlastní sítě. Zápas tak skončil nerozhodně 1:1.