Výhra na závěr podzimu

17.11.2018

Suchdol - Zbraslavice  3:1 (2:0)  branky Suchdola : Laštovka, Langr 2.

V posledním zápase podzimu jsme přivítali nevyzpytatelné Zbraslavice. Do utkání jsme vstoupili hodně vlažně a jen díky štěstí a neschopností soupeře jsme začátek zápasu přežili bez inkasované branky. Ale jakmile jsme se dostali do první vážnější příležitosti, tak jsme udeřili zásluhou Laštovky  po několika minutách se po rychlém protiútoku prosadil Langr. Druhý poločas byl jak přes kopírák prvnímu jen s tím že tentokrát soupeř snížil na rozdíl jedné branky a výsledek byl v tu dobu na vážkách. Uklidnění přinesl až třetí úder po proměněné penaltě Langrem. Suchdol v tomto zápase nepředvedl výkon ,které předváděl v předešlých zápasech, ale dnes to stačilo na úspěch.

Sestava Suchdola: Čižinský - Böhm, Biroš, Zelený (Laštovka D. 89'), Langr, Laštovka L. (Langmajer 85'),Pacák, Volný, Zelenka, Herout, Dolejš.