Suchdol rozhodl minutu před koncem

3.11.2018

Nečekaně velké problémy měli naši starší žáci v souboji s Jestřabí Lhotou. Přestože byl náš tým papírovým favoritem, dokázali se nadšeně hrající domácí v první půli herně našemu mužstvu vyrovnat a dokonce vstřelit úvodní gól zápasu. Za pár minut bylo vyrovnáno, když se dorážkou prosadil Aleš Koldinský. Vyrovnaný první poločas tak skončil nerozhodně 1:1. Druhá půle byla ve znamení zvýšeného tlaku Suchdola a domácí se víceméně jen bránili. Už už se zdálo, že se domácím podaří nerozhodný výsledek ubránit, pak však přišel rohový kop Suchdola a ve vápně se nejlépe orientující Mára Mommers vstřelil vítězný gól hostů. Suchdol tak mohl slavit těsnou ale asi zaslouženou výhru 2:1.