Výhra v pokutových kopech

np

9' Laštovka L.

82' Pacák

Suchdol: Čižinský - Král, Volný, Procházka, Zelenka - Herout - Zelený, Pacák, Böhm, Laštovka L.(75' Dolejš) - Langr

Nové Dvory: Štěpnička - Dastych, Míča, Kokeš, Kozák, Vohnický, Marek, Melezínek, Beran (46' Mrázek), Melza, Neprášek (73' Kosprd)

PRŮBĚH ZÁPASU

Už na začátku zápasu se do vyložené šance dostal Herout, bohužel jeho dělovka mířila jen do břevna. O něco větší štěstí měl Laštovka L., kterému nahrával Pacák. První jmenovaný si doběhl na kraj vápna a vystřelil. Míč proletěl podél brankáře přímo do sítě, 0:1. Chvíli po rozehrávce byl před vápnem faul na Langra. Balón si postavil Pacák. Jeho centr letěl na Zeleného, od kterého se odrazil k Heroutovi. Ten v tomto utkání měl štěstí na brankovou konstrukci, jelikož jeho další střela mířila jen do tyče. Šanci na gól měli i domácí, kdy Melša kopal roh. Míč hlavičkoval Beran. Z brankové čáry ho vykopával Procházka. Zbytek poločasu se hrálo nahoru dolu a nikdo se už do vyložené šance nedostal.

Do druhé půle Suchdol nevstoupil vůbec dobře, jelikož v 50' přišlo vyrovnání. Čižinský zůstal stát a Melša zblízka trefil prázdnou bránu, 1:1. Šance na změnu skóre měl Pacák po trestných kopech, jeden ale vyhlavičkoval Mrázek na roh a druhý šel Štěpničkovi přímo do rukou. Svoji reputaci si však napravil v 82', kdy si po přihrávce Herouta oběhl brankáře domácích a zvýšil skóre na 1:2. Vyrovnání přišlo o 6' později.Kozák kopal trestný kop, Čižinský udělal krok vedle a na střelu Kozáka si jen sáhl, 2:2.

V rozhodujících pokutových kopech se kopali jen čtyři série a Suchdol je vyhrál v poměru 4:2.

SUCHDOLŠTÍ HRÁČI UTKÁNÍ

Tomáš Böhm
Kapitán na správném místě. Dnes vstřelil dva góly.

Jakub Langr a Jan Procházka
Obránci, kteří dnes zblokovali několik střel domácích.