Dobrý fotbal a špatný rozhodčí

30.9.2018

Na čtvrtou třídu velmi dobré utkání, kdy oba týmy chtěly hrát. Suchdol šel do vedení hned v první minutě, kdy střelou z velké dálky překvapil domácího gólmana Honza Procházka. Domácí skóre ještě do poločasu otočili, když se dvakrát prosadili po standardních situacích. Dobré příležitosti Suchdola bohužel zůstaly nevyužity. V druhá půle byl Suchdol lepší, ale vstřelit gól mu nebylo souzeno. V poslední desetiminutovce pak zaúřadoval hlavní rozhodčí, který nejprve neodpískal jasnou penaltu po faulu na Martina Biroše, kterého ještě navíc po následných dohadech vyloučil. Penaltový faul viděli opravdu všichni včetně domácí lavičky a ze strany rozhodčího tak šlo jednoznačně o hrubé ovlivnění výsledku. Místo možného vyrovnání skóre ještě Suchdol v deseti hráčích v závěru potřetí inkasoval a prohrál tak v Paběnicích nakonec 3:1.

Paběnice B - Suchdol B -   3:1 (2:1)

Branky : 12‘ Kunášek, 26' Blahník, 86' Petrásek – 1' Procházka