Milosrdný výsledek pro hosty

29.9.2018

Zápas s Vrdy měl jednoznačný průběh, hra se odehrávala téměř výhradně na polovině hostů, ale suchdolští střelci tentokrát měli problém s přesným zakončováním svých příležitostí. Vrdy se v první půli dostali za polovinu jen jednou a hned z toho byl gól, když využili našeho zaváhání v obraně. Naštěstí hned z rozehrávky domácí vyrovnali, když po pěkné akci Aleše Koldinského zblízka zakončil Matěj Novotný, který tak gólem oslavil svůj návrat do sestavy.

Všechny zbývající góly padly hned v úvodu druhého poločasu, když se během úvodních 10 minut domácí celkem třikrát střelecky prosadili. Dvakrát přesně mířil Mára Mommers a na konečných 4:1 dával Táda Bělohlávek. Všechny další šance Suchdola už zůstaly neproměněné a hosté tak odjížděly ze Suchdola pro ně s celkem přijatelnou porážkou.