První podzimní prohra

63' Dolejš

32' Menšík

40' Lambev

Suchdol: Čižinský - Král, Volný, Dolejš, Zelenka - Herout - Zelený (74' Laštovka D.), Böhm, Pacák, Biroš - Langr

Malešov: Hromádka - Basl, Krásenský, Poklop, Koubek, Menšík, Suchomel, Nekola, Lambev, Škrobák (19' Janoušek), Pudil (75' Vořechovský)

PRŮBĚH ZÁPASU

Zápas začali lépe domácí. Už v 9' vystřelil Langr, jenže jeho střela letěla jen vedle levé tyče. O několik minut poději běžel na bránu Böhm, ale jeho ránu z ostrého úhlu vyrazil obránce na aut. Další střela Böhma mířila do brankáře Hromádky. První gól utkání vstřelili hosté. Volný se snažil zachytiti míč, v tu chvíli vyběhl z brány Čižinský a Menšík tak trefil prázdnou bránu, 0:1. Gól do kabiny přidal ještě Lambev a Malešov tak vedl 0:2.

Druhý poločas suchdoláci na střely rozjeli. Zelený přihrál Birošovi, který vystřelil. Obránce však odrazil balón na roh. V 57' měl dvojitou šanci na gól Langr. Biroš běžel s míčem, dal ho pod sebe na Langra, jehož první střela šla do brankáře a druhá letěla nad bránu. Jediný gól domácích vstřelil Petr Dolejš, 1:2. Poslední šance, která stojí za zmínku, přišla v 90'. Langr házel dlouhý aut. Hráč hostí ho odrazil k Laštovkovi D., který vystřelil na bránu, bohužel míč škrtal obránce pryč.

SUCHDOLŠTÍ HRÁČI UTKÁNÍ

Nikdo