Nevídaný obrat a 3 body jsou doma !

9.9.2018

Skvělý obrat skóre předvedlo naše béčko při své soutěžní premiéře proti rezervě Malešova. První půle domácím příliš nevyšla, soupeř je přehrával a do poločasu si vypracoval dvoubrankové vedení. Druhé dějství už bylo ze suchdolské strany mnohem lepší. Obrat započal David Čižinský, který z blízka dorazil míč do sítě po ztečované střele 1:2. Za pár minut bylo vyrovnáno, když se krásnou střelou prosadil Honza Procházka. Vítězství na domácí stranu strhl 10 minut před koncem střídající Luboš Novotný. Na vyrovnání již hosté nedosáhli a domácí tak mohli začít slavit překvapivé a nutno uznat i trochu šťastné vítězství 3:2.

Suchdol B - Malešov B  3:2 (0:2)

Branky : 57' Čižinský, 63 Procházka, 81' Novotný - 12' Šilhán, 37' Vořechovský