Výhra v Mladé Boleslavi

8.9.2018

Vysokou výhru 5:0 zaznamenali naši starší žáci v sobotním zápase v Mladé Boleslavi nad týmem SKP. Prvních 20 minut bylo oboustranně trochu ospalých, pak však začal úřadovat Vašek Plaček. Nejprve pěknou nahrávkou vyzval ke skórování Aleše Koldinského - 1:0. Pak sám ještě do poločasu vstřelil 2 góly. Nejprve se krásně trefil do šibenice po přihrávce Máry Mommerse a na 3:0 zvýšil po samostatné akci.Druhá půle byla již plně v režii hostů. Ti také přidali ještě dvě branky, když se nejprve prosadil hlavou Martin Králík a skóre na konečných 5:0 završil svou premiérovou brankou v této kategorii Jirka Houdek. Suchdol tak veze z Mladé Boleslavi 3 body za výhru 5:0.

fotogalerie zde...

SKP Mladá Boleslav - Suchdol  0:5 (0:3)

Branky Suchdola : 27' 31' Vašek Plaček, 22' Aleš Koldinský, 48' Martin Králík, 53' Jirka Houdek

Asistence : M.Mommers 2, V.Plaček 1, F.Langr 1