Na úvod remíza ve Vrdech

2.9.2018

Velmi pozměněný a omlazený tým mladších žáků má za sebou letošní první, a to rovnou ostrý mistrovský zápas. Na úvod je čekalo utkání ve Vrdech. Do vedení šlo již po osmi minutách domácí mužstvo. Náš tým byl však po většinu zápasu aktivnější, ale dlouho nedokázal žádnou ze svých možnosti gólově zakončit včetně neproměněné penalty v závěru první půle. Druhý poločas byl již jasně v suchdolské režii, ale gól stále nepřicházel. Až dvě minuty před koncem domácí faulovali v pokutovém území Dominika Laštovku a Ondra Karásek úspěšně složil reparát a druhou penaltu proměnil. Suchdol tak nakonec ve Vrdech remizoval 1:1.

fotogalerie zde...

Vrdy - Suchdol  1:1 (1:0)

Branka Suchdola : 58'(p) Ondra Karásek

v brance : Vojta Hýbl