Výhra v přípravě nad posledním vítězem OP Kolín

30.8.2018

Omlazený tým starších žáků Ratboře (přeborník kolínského okresu minulé sezóny), který se letos spojil do sdruženého týmu s Bečváry byl soupeřem našich žaků ve čtvrtečním přátelském zápase. V utkání, které se hrálo na hřišti v Bečvárech, padly všechny branky až ve druhém poločase. Do vedení šel sice po zaváhání naší obrany domácí tým, ale Suchdol dokázal vzápětí vyrovnat, když se z dorážky prosadil Ondra Karásek. Vedení strhl na naši stranu Vašek Plaček, který proměnil penaltu za soupeřovu ruku v pokutovém území. Na konečných 3:1 zvýšil po pěkné kombinaci Tomáš Tůma. Slušný výkon celého týmu zejména ve druhém poločase. Pochvala hlavně pro nejmenší : Zuzka, Filip, Štěpán - výborně odmakáno.