Pohárová výhra v Horušicích

19.8.2018

Utkáním 2.kola poháru OFS KH na hřišti Horušic odstaroval novou sezónu suchdolský A tým.V první půli měli překvapivě více brankových příležitostí domácí,ale žádnou z nich nedokázali proměnit. Suchdolští měli sice více míč v držení, ale na vyprahlém povrchu hřiště měli problém s jeho kontrolou a tak náznaky kombinační hry většinou vzápětí končily ztrátou. Druhý poločas už byl ze suchdolské strany mnohem lepší. Pomohl hlavně rychlý gól, který hned po pěti minutách vstřelil Biroš. Od té chvíle měl náš tým zápas pod konrolou. Domácím, kteří neměli nikoho na střídání, navíc rychle odcházely v panujícím horku síly a tak už jen bránili a čekali na nějakou suchdolskou chybu. Ta však nepřišla a naopak suchdolští ještě v poslední čtvrthodině přidali zásluhou Suntycha a Langra další dvě branky a zvítězili tak jasně 3:0.

Horušice - Suchdol  0:3 (0:0)

Branky : 50' Biroš, 75' Suntych, 88' Langr