Suchdol ovládl finále poháru OFS KH !

13.6.2018

Nejlepším možným způsobem se s letošní sezónou rozloučili naši starší žáci, když zvítězili ve finále poháru Okresního fotbalového svazu Kutná Hora. Finále se uskutečnilo ve středu 13.6.2018 na neutrálním hřišti v Bílém Podolí. Soupeřem Suchdola byl tým Ledče nad Sázavou. Utkání přineslo pěkný, oboustraně útočný fotbal, který měl dobré tempo i kvalitu a divákům se musel líbit. Suchdol měl výborný vstup do zápasu, který navíc dokázal gólově využit. Po brance Šimona Kohoutka a poté dvou brankách Tondy Krejči vedl Suchdol ve 13.minutě již 3:0. Bohužel další příležitosti zůstaly neproměněny a naopak soupeř dokázal do poločasu snížit po smolně ztečované střele na 1:3. Druhá půle začala velkým tlakem Ledče za snížením, který byl nakonec úspěšný a soupeř se dostal na jednobrankový dostřel. Obdržená branka naštěstí nabudila suchdolský tým k většímu tempu, hra se vyrovnala a hrálo se nyní opravdu "nahoru dolu". Poté přišel důležitý čtvrtý gól v ledečské síti, o který se postaral po pěkné individuální akci Šimon Kohoutek. Ledeč ještě zápas zdramatizovala 8 minut před koncem, kdy snížila opět na rozdíl jednoho gólu. Závěr však Suchdol zvládl výborně, nedovolil soupeři žádný větší tlak a utkání dovedl k vytouženému vítězství v poměru 4:3. Pohár pro vítěze Poháru OFS KH starších žáků tak putuje historicky poprve do Suchdola. Vítězství navíc podtrhlo výbornou celou sezónu našich starších žáků, kteří v 31 mistrovských a pohárových zápasech dokázali celkem 28-krát zvítězit a jejich jarní vítězná šňůra trvá již 15 utkání.

Ledeč n.S. - Suchdol  3:4 (1:3)

Branky : 7' 13' Tonda Krejča, 5' 51' Šimon Kohoutek

Asistence : T.Krejča 1, A.Koldinský 1, F.Komberec 1

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Petr Marhan, Sofie Davídková, Šimon Kohoutek, Tonda Krejča, Marek Mommers, Ivan Král, Vojta Oberreiter, Aleš Koldinský, Filip Komberec, Martin Králík, Ondra Karásek, Dominik Laštovka, Jirka Houdek, Jindra Mareš