Povinná výhra v Břežanech

19.5.2018

Povinné 3 body do tabulky si připsal tým starších žáků v sobotu v Břežanech. Výhra se však tentokrát nerodila úplně lehce. Soupeř dlouho odolával suchdolské převaze k čemuž mu pomáhala i střelecká nemohoucnost našich hráčů. Až ve 22.minutě se konečně náš tým střelecky prosadil a do poločasu ještě navýšil vedení na 3:0. Druhá půle už byla z naší strany lepší a gólově produktivnější. Za pochvalnou zmínku určitě stojí 5 gólů nové posily našeho týmu - Filipa Komberce, který prokázal dobrou orientaci v pokutovém území soupeře - jen tak dál. Suchdol nakonec v Břežanech zvítězil 10:1 a stále drží výborné druhé místo v tabulce okresního přeboru za letos bezkonkurenční Ratboří.

Břežany II - Suchdol  1:10 (0:3)

Branky : 22' 30‘ 46‘ 57‘ 60‘ Filip Komberec, 59' 70‘ Richard Kvěch, 32‘ Tomáš Tůma, 41‘ Ondra Karásek, 64‘ Martin Králík

Asistence : A.Koldinský 4, V.Plaček 1, F.Komberec 1, Š.Kohoutek 1, O.Karásek 1, S.Davídková 1