Nad očekávání hladce

20.5.2018

Velký Osek - Suchdol  2:5 (0:2)    Branky Suchdola Dolejš, Tůma, Bárta, Laštovka L., Laštovka D.

V utkání ve Velkém Oseku dorost v prvním poločase navázal na nepříliš povedený výkon z předešlého zápasu. Vázla kombinace, neudrželi míč a jen s obtížemi odolávali útokům domácích. Ale i tak šel dorost do vedení, kdy se po rohu Tůmy dostal k dorážce Dolejš. Druhou branku po přihrávce a samostatné akci vstřelil  David Tůma. Do druhé poloviny vstoupil Suchdol v daleko lepší náladě a v rozmezí patnácti minut se postupně trefili Bárta ,Laštovka David a Laštovka Lukáš. Po prostřídání hra trochu opadla a domácí toho využili k snížení výsledku.

Sestava Suchdol: Valeš - Langmajer(Kosina), Dolejš, Hampl(Pekař), Mareš - Herout, Laštovka D.(Danda), Gallistl,- Laštovka L.(Koten), Bárta, Tůma.