Nervy až do konce

8.5.2018

Suchdol - Kostomlaty nad Labem     2:1 (1:1)  branky Suchdola Tůma , Laštovka L.

V předehrávce přivítal suchdolský dorost hodně houževnatého soupeře. Hosté byli rychlí, důrazní v soubojích a nedovolovali domácím se dostávat do šancí. Ale Suchdol si poradil a na dlouhý pas Dolejše si naběhl Tůma a lišácky přehodil golmana hostů. To ,ale bylo ze strany domácích skoro všechno, protože spoustu akcí nedokázali dotáhnout do zakončení. Hosté hrozili po nákopech za obranu a jeden takový jim vyšel a po nedorozumění obrany srovnali skóre těsně před poločasovou přestávkou. Ve druhém poločase se Suchdol hnal za vítězstvím a hosté hrozili z brejků. Až utkání rozhodl v nastaveném čase po dlouhém autu od Dolejše Lukáš Laštovka a alespoň do víkendu poslal dorost na třetí místo tabulky.

Sestava Suchdola : Valeš . Langmajer,Hampl,Dolejš,Mareš - Laštovka D., Herout ( Kosina), Pekař- Laštovka L., Bárta (Danda), Tůma .