Nezasloužená prohra

11' Mukařovský

40' Kraus

14' Biroš

Suchdol: Černohlávek - Dolejš, Volný, Vančura, Procházka - Čižinský (80' Herout) - Zelený (66' Laštovka L.), Böhm, Pacák, Biroš (75' Tůma) - Langr

Malín: Pospíšil - Štoček, Husa, Vojtíšek T., Mukařovský, Kraus, Vojtíšek M., Málek (70' Vojtíšek O.), Martínek, Rathauz Petr (36' Churavý), Rathauz Pavel (46' Dytrych)

PRŮBĚH ZÁPASU

Už ve 3' mohl otevřít skóre Langr, ale jeho hlavička skončila nad bránou. První gól utkání přišel po rychlém úniku Mukařovského suchdolským obráncům. Černohlávek proti němu vyběhl a Vančura se ještě ve skluzu snažil míč odkopnout pryč, ale ani jednomu z nich se balón nepodařilo zachytit a ten tak následně skončil v síti, 1:0. O chvíli později se radovali i hosté. Langr bodlem vystřelil. Pospíšil však jeho střelu vyrazil, ale pouze k dobíhajícímu Birošovi, který pálil do prázdné brány, 1:1. Svou šanci měl z trestného kopu i Pacák, když se před jeho ranou rozestoupila zeď a míč musel brankář vyrážet na roh. Před koncem prvního poločasu přidali domácí ještě jeden gól, když si centr před bránou našel Kraus, 2:1.

Ve druhém poločase byl Suchdol dravější a snažil se o sto šest vyrovnat skóre. Za zmínku stojí Procházkova střela na bránu, kterou Churavý odkopl k Čižinskému. Ten míč lehce posunul na Langra, který v otočce pálil vedle brány. Hosté cítili velkou křivdu, když si Langr obhodil obránce uvnitř pokutového území a ten ho trefil přes obě nohy, rozhodčí však penaltu nenařídil. Na trestný kop Pacáka si naběhl Volný i Vančura, ale ani jeden z nich balón netrefil. Velkou šanci na konci zápasu měl Langr, když vystřelil z dálky na zadní tyč. Jeho rána však letěla jen vedle ní.

SUCHDOLŠTÍ HRÁČI UTKÁNÍ

Bohužel i přes herně lepší výkon suchdolských se z Malína neodvezl ani bod, přesto si někteří hráči zápas užili.

Petr Dolejš
Po ranním zápase za dorost, bylo pro něj těžké hlídat rychlé útočníky z Malína, ale přesto si velice dobře poradil.
"Bylo to těžké po ranním zápase, kord když se hrálo od začátku nahoru dolů, ale myslím si, že jsme si v obraně s jejich útočníky dobře poradili, bohužel to nestačilo."

Jakub Langr
Dnes konečně zase při chuti tak, jak ho známe, avšak hořká pachuť v puse byla při neodpískaném faulu ve vápně.
"Prohrálo se, ale myslím si, že jsme byli lepším týmem. Měli jsme dost šancí s tím něco udělat, ale nepovedlo se. K penaltě - pískat se měla, to muselo být vidět až z Kutné Hory."

Jan Zelený
Navrátilec do sestavy po zranění.
"Po pauze jsem měl velkou chuť. Individuálně jsem si zápas užil, ale na výhru to dnes nestačilo. Prohrát jsme si nezasloužili."