Vybojovaná výhra v Dolních Chvátlinách

5.5.2018

Další venkovní výhru zaznamenali starší žáci v sobotu v Dolních Chvátlinách a museli si tentrokrát trochu "máknout". Suchdol šel sice rychle do vedení ale domácí dokázali brzy vyrovnat (i když pravděpodobně z ofsajdu), když využili suchdolského velkého zavání ve vlastním vápně. Pak následoval herní úsek dobývání domácí branky, které však dlouho nemělo gólový efekt. Domácí hráli jednoduše ze zabezpečené obrany a po zisku míč ho okamžitě posílali dlouhými nákopy dopředu. Nakonec se však přeci jen suchdolští dokázali prosadit a během posledních 5 minut první půle vstřelili 3 branky a získali tak potřebný náskok. Po přestávce Suchdol přidal pátý gól a zdálo se být vše jasné. Pak ale přišly během pěti minut 2 penalty pro domácí tým a rázem bylo zaděláno na komplikace. Suchdolští se naštěstí dokázali z této penaltové sprchy oklepat a dvěma dalšími brankami potvrdit svou převahu a zvítězit 7:3.

Dolní Chvátliny - Suchdol  3:7 (1:4)

Branky : 14' Vojta Oberreiter, 30' Filip Komberec, 32' Martin Králík, 35' Štěpán Šibrava, 42' Marek Mommers, 51' Vašek Plaček, 70' Aleš Koldinský

Asistence : T.Bělohlávek 1, O.Karásek 1, Š.Kohoutek 1, A.Koldinský 1